YAMANTÜRK VAKFI
KARŞILIKSIZ BURS DESTEKLERİ

"YAMANTÜRK VAKFI tarafından, başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan öğrencilere karşılıksız burs verilmektedir. GÜRİŞ Holding ve İştirakleri 1991 yılından bugüne kadar 4006 öğrencinin eğitimine katkıda bulunmuştur.

YAMANTÜRK VAKFI olarak 2023 - 2024 eğitim öğrenim yılında 362 başarılı öğrenciye karşılıksız burs verilmektedir."

1 YILINDAN
BU GÜNE
1 TOPLAM
ÖĞRENCİ
1 2023-2024
GÜRİŞ Holding ve İştirakleri


YAMANTÜRK VAKFI 7. YIL

YAMANTÜRK VAKFI BURSİYER MESAJLARI

2017 yılında başlamış olduğum Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2021 yılında üstün onur derecesiyle mezun oldum. Bu vesileyle şunu belirtmek isterim ki; öğrenim hayatımda göstermiş olduğunuz destekler benim için çok kıymetliydi. Verdikleri destekler, maddi kaygıları bir kenara bırakıp derslerime odaklanmamı sağladı ve Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden üstün onur derecesiyle mezun oldum. Şimdi ise eğitim hayatımda imza attığım başarıları meslek hayatımda da sürdürmenin heyecanını yaşarken bu yolda desteklerini esirgemeyen YAMANTÜRK VAKFI’na teşekkür ederim.

Avukat Yağız TAŞPINAR

Dokuz Eylül Üniversitesi – Hukuk

Yaptığınız iş gerçekten çok kutsal, ben ve benim gibi birçok öğrencinin hayatına dokunuyor ve yardımcı oluyorsunuz. Umarım sizin gibi yardımsever ve iyi kalpli düşünceli vakıflarımızın sayısı artar.

Egehan Yıldırım

Manisa Celal Bayar Üniversitesi – Tıp

Yüksek lisans eğitimine devam ederken çalışmak zorunda kalan bir Türk genci olarak; vermiş olduğunuz burs ile yaşamımı idame ettim. Sadece eğitim hayatımda değil, hayatımın her alanında "Türk milletine borcumuz var" düsturu ile hareket eden şahsıma sağladığınız destekle adeta bir kez daha ispatladığınız için müteşekkirim. Bana kazandırdığınız bu düşüncelerle şu an iki Türk gencinin eğitim masraflarını gücümün yettiğince üstlenerek gördüğüm bu kültürü yaşatmaya çalışıyorum.

Bozkurt

İstanbul Teknik Üniversitesi – Cevher Hazırlama Mühendisliği

YAMANTÜRK VAKFI, bana karşılıksız olarak verdiği burslarla hayatımda büyük bir dönüm noktası oldu. Bu destek, sadece maddi anlamda yardımcı olmakla kalmadı, aynı zamanda bana daha fazla odaklanma ve gelişme fırsatı tanıdı. YAMANTÜRK VAKFI eğitimde fırsat eşitliğine olan inancını ve öğrencilere verdiği değeri benimseyen bir misyona sahip. Burslarını sağlamak için gösterdikleri cömertlik ve vizyon biz bursiyerlerin hayallerimize ulaşmamızı sağlayan birer köprü oldu. Sadece benim değil, birçok öğrencinin de geleceğine umutla bakmasına yardımcı oldular. Burs programının bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

Nazlı Sıla Özakça

Gazi Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği

Yamantürk Vakfı ile 3 sene önce tanıştım. O zamanlar maddi ve manevi kayıplarımız olmuştu ve gerçekten yardıma ihtiyacım vardı. Bu şartlar altında burs başvurusunda bulundum ve şimdi Yamantürk Vakfı’nın 3 senelik bursiyeriyim. Destekleriyle son sınıfıma kadar geldim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Faruk Filiz

Gazi Üniversitesi – Tıp

Bir kız öğrenci olarak meslek hayatımda beni iyi yerlere taşıyacak olan bilgi ve birikimi elde edebilmem için ailemden sonra en büyük desteği sizlerden alıyorum. Size ve kendime Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün izinden giderek aklın ve bilimin ışığında, hukuk ve adalet yolunda devam edeceğime söz veriyor; ben ve benim gibi nice öğrencileri eğitim hayatında yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum.

Elçin Beyza Çağlıyan

Ankara Üniversitesi – Hukuk

YAMANTÜRK VAKFI'ndan aldığım burs sayesinde eğitim hayatımdaki ihtiyaçlarımı karşılayabildiğim için çok şanslıyım. Her geçen gün artan bursiyere sahip bu değerli vakfın bursiyerlerinden olduğum için çok şanslıyım. Zor ekonomik şartlarda eğitim masraflarımı bu değerli burs ile karşılayabilmeme olanak sağlayan YAMANTÜRK VAKFI’'na teşekkür ederim.

Aybüke

Hacettepe Üniversitesi – Eczacılık

YAMANTÜRK VAKFI’ndan 2020-2021 yılları arasında burs başvurusu yaptım. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünü okurken babamı kaybettim. Bu süreçte maddi manevi yanımda oldular. Okulum bitene kadar burs almaya devam ettim. Şu anda yüksek lisans yapıyorum ve umuyorum ki daha nice öğrenciler için ışık olmaya devam edecekler. Kendilerine yanımda oldukları için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız…

Eda Yıldırım

Avrasya Üniversitesi – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

Mutlu bir dünya, mutlu bir toplum için şüphesiz ki en önemli şeylerden birisi de eğitimdir. Gençlere verdiği burs ile maddi anlamda fırsat eşitliği sağlama konusundaki destek ve çabaları için YAMANTÜRK VAKFI’na teşekkür ederim.

Batuhan Demir

Marmara Üniversitesi – Hukuk

YAMANTÜRK VAKFI, gerçekten en ihtiyacım olan vakitte yanımdaydınız. Tıp öğrencisiyim ve bu zorlu, uzun süreçte sağladığınız destek için çok teşekkür ediyorum. 3 yıl oldu. Aynı zamanda depremzedeyim ve depremden bu yana yatan burslarımla şehrime de elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım. Teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Derya

Trakya Üniversitesi – Tıp